Zahrada

Časopis Zahrádkář - leden 2019

S Novým rokem přináší i první číslo časopisu Zahrádkář řadu novinek. Na přání čtenářů v něm mimo jiné najdete několik seriálů zaměřených například na přírodní postupy v pěstování, sortiment a využití běžně prodávaných okrasných dřevin nebo na již téměř zapomenuté či méně známé druhy zeleniny. Po delší odmlce připravujeme žádanou pomologickou diskusi, kterou bude moderovat doc. Josef Sus. Cílena bude na odrůdy již pěstované, ale i novější včetně odrůd sloupcových.

 

Lednové číslo časopisu Zahrádkář Vás vymaní ze zimní letargie hned v úvodním kalendáriu. Je totiž ten správný čas na plánování nadcházející sezóny a zároveň výsev některých letniček. Patří k nim například hlíznaté begónie, ledovky, pelargónie nebo lobelky. Tak s chutí do toho!

Již tradiční partnerka Zahrádkáře - příloha Zahrádkářka poradí jak se v zimních měsících zahřát či vyléčit pomocí bylinkových čajů a nový seriál o léčivých rostlinách bude postupně odhalovat jejich tajemství, moc a sílu. A dámy, pokud máte v tomto roce jiné ambice, nevynechte článek s titulkem: „Bez buchet se nevdáš“! J

Jsme tady pro Vaši radost ze zahrady!

Předplaťte si Váš oblíbený časopis o Zahradě i na rok 2019.

Oproti běžnému stánkovému prodeji je předplatné cenově výhodnější a navíc je doplněno o různé drobné dárky, např. monotematické brožury "Knihovnička zahrádkáře", vzorky osiv, hnojiv a s lednovým vydáním časopisu Vám přijde i stolní týdenní kalendář.

Fotogalerie

ČASOPIS ZAHRÁDKÁŘ