Zahrada

Domácí bylinář

Zdravé bylinné přípravky pro vnitřní i vnější použití připravené doma. Saláty, polévky, čaje, koktejly, tinktury, nálevy, krémy, vlasová kosmetika.

Připravte si krémy, balzámy, koupelové vody, obličejové masky, mýdla a celou řadu přírodní vlasové kosmetiky pomocí detailních postupů a exkluzivních fotografií. Uvařte si více než 70 léčivých receptů na čaje, tinktury, koktejly, saláty, polévky, sirupy a ovocné tyčinky.

Rady, jak naplánovat bylinkovou zahradu,  jak sbírat léčivky ve volné přírodě a pak je správně skladovat. Poznejte 100 klíčových léčivek, jejich účinné látky a způsob pěstování a sběru. Namíchejte si masti, nálevy, odvary a kloktadla, u nichž najdete podrobný rozpis dávkování. Připravte si krémy, balzámy, obličejové masky a vlasovou kosmetiku pomocí detailních postupů a exkluzivních fotografií. Uvařte si více než 70 léčivých receptů na čaje, tinktury, koktejly, saláty, polévky, sirupy. Vyhledejte si speciální recepty pro dobré trávení, k utlumení kašle, bylinné léky pro první pomoc, zdravé klouby, pro duševní zdraví a pohodu.

 

Fotogalerie

ČASOPIS ZAHRÁDKÁŘ