Zahrada

Kniha Život je hostina od Nigelly Lawsonové

Nigella Lawsonová je Britka, která je považovaná za Královnu současné gastronomie. Přesto, že zahraniční kuchařky u nás mají velkou konkurenci, zdá se, že Nigella mezi čtenářkami opravdu boduje a o její knihy (tato je v pořadí třetí) je zájem.

V této kuchařce se zaměřila na slavnosti, svátky a zvláštní příležitosti vůbec. Představuje pohoštění pro svátky, ale také recepty na oslavu narozenin, nového zaměstnání, rodinného výročí nebo svatby. Všichni přece toužíme posadit se ke stolu s rodinou či přáteli, abychom s pocitem spokojenosti společně pojedli. Vychutnejte si jídla, která oslavují život na Den díkůvzdání, Vánoce, Nový rok, Valentýna, Velikonoce, pesach, připravte si hostinu gruzínskou i benátskou, půlnoční hody nebo svatební pokrmy, něco na Halloween či chanuku...

Kniha je opravdu pěkná, na krásném papíře a vybavená spoustou pěkných fotografií. Potěší určitě i jako dárek. Pokud nám pošlete do 2. ledna 2013 svůj recept na Silvestrovskou specialitu, můžete tuto nádhernou knihu vyhrát v naší soutěži.

Fotogalerie

ČASOPIS ZAHRÁDKÁŘ