Zahrada

Zahrada žije – Zahradničíme s dětmi

Leká vás svět odtržený od přírody? Považují děti zahradu za nudu? Vše můžete díky této půvabné knížce změnit. Autorka má dostatek zkušeností a spolehlivě vás povede. Nenásilnou hravou formou strávíte celý rok na zahradě, sledujete životní cykly, poznáváte přírodu.   Zahrada se  postupně stane pro děti  užitečným hřištěm.  Užijte si společně strávený čas!

 

 

Kniha nabízí spoustu inspirace, jak v zahradě tvořivě a příjemně pobýt v jakékoli sezoně. A nejednou se  hra propojí i s opravdovým pěstováním! Bude bavit dospělé i děti a společně si pochutnáte na  vlastní úrodě. Seznámíte se také s hezkými tradičními rituály, které  i dnes rádi zapojíte do moderního rodinného života.

 

 

Knížka nabízí vše, co potřebujeme: zábavný a srozumitelný obsah, četné návody a postupy, rozvíjí příjemnou formou znalosti dětí (i dospělých). Půvabné autorčiny fotografie doplňují názorné kresby i krásné ilustrace Lucie Hlaváčkové.  Kromě rodičů či prarodičů poslouží také pedagogům ve školkách a na základních školách či vychovatelům a vedoucím v zájmových kroužcích a oddílech.

 

 

Knížku vydalo nakladatelství Smart  Press v březnu 2018.

Najdete ji na nakladatelství SmartPress.cz   a u všech dobrých knihkupců.

Více o autorce se dozvíte na blogu http://www.zahradamebavi.cz

Fotogalerie

ČASOPIS ZAHRÁDKÁŘ