Zahrada

Co všechno se dá uskladnit v zahradním domku?

Jste nadšený zahrádkář, který rád investuje do stálého modernizování své zahrady? Neustále nakupujete nové zahradní nářadí a techniku? S postupem času začnete jistě řešit, kam všechny ty věci uložit, nejen před nepřízní počasí, ale také před nenechavýma rukama zlodějů!

Pokud se stále svou zahradu vylepšovat, nákupem lepšího vybavení, krásnějšího zahradního nábytku či modernějším grilem, pak začnete dříve či později řešit, kam své "poklady" uskladňovat. Tato otázka přichází především s koncem sezóny. Počasí už není zrovna slunečné a tak je nutné nejen zahradní nábytek či sekačku sklidit na místo suché a chráněné před počasím i odcizením. je nutné si uvědomit, že nelze všechno zahradní nářadí, techniku a jiné věci používané na zahradě uskladňovat v garáži či kotelně. Chce to místo, kde se věci nebudou plést!

Zahradní domek - Chytré řešení nejen pro uskladnění!

Malý domek se vejde na každou zahradní plochu. Stačí jen pár metrů v zadní části zahrady, které "obětujete", získáte však místo, které vám poslouží jako perfektní úložný prostor - pro všechno, co vás jen napadne!

Zahradní nábytek

Terasa by nebyla terasou bez nějakého pěkného zahradního nábytku. Nábytek je ovšem nutné ochránit nejen před deštěm, ale také před dalšími vlivy počasí. Zvláště na konci letní sezóny je třeba nábytek uskladnit do suchého prostoru a tím může být právě zahradní domek ze dřeva.

Zahradní technika

Sekačka, křovinořez a jiné přístroje, bez kterých by se vaše zahrada proměnila v zarostlou džungli, je třeba mít pod střechou nejen kvůli klimatickým vlivům, ale také kvůli riziku odcizení. Přestaňte zakopávat o sekačku v garáží a přesuňte jí na místo, kde nikomu překážet nebude - do zahradního domku!

Nářadí

Hrábě, rýč, lopata, kbelík, zahradní nůžky, pracovní rukavice, hnojivo a další a další potřebné věci k zahrádkaření můžete také do svého nového domku dát.

Zábava na zahradě

Zahradní domek se může stát skladem pro všechny věci sloužící zábavě. Pálky na badminton či softtenis, gril či fotbalový míč. To vše lze do domku schovat. Tím, že bude vše pěkně pohromadě, nestane se, že budete v případě chuti ‘’hrát’’, hodiny hledat míček.

Ještě stále pochybujete o praktičnosti zahradní stavby?

Fotogalerie

ČASOPIS ZAHRÁDKÁŘ