Zahrada

Univerzální řešení oplocení

Zahrada neznamená jen okrasné keře, stromky nebo květiny. Zahrada je celý komplex zeleně a různých doplňků pro relaxaci, prolézaček pro děti či menších staveb, jako jsou zahradní domky či přístřešky na dřevo. Pokud ovšem nemáte plot, je vaše zahrada něco jako veřejný park, kde se mohou potulovat cizí psi nebo děti, které vám mohou natropit pěknou neplechu. Jde-li vám o trochu soukromí a chcete-li se zbavit nezvaných návštěvníků, pořiďte si kolem zahrady plot.

betonový plot na míru


Není plot jako plot


Samozřejmě záleží na konstrukci i materiálu, podle toho bude mít plot specifické vlastnosti a také vzhled. Jde především o vaše priority, co od plotu očekáváte. Většina lidí si přeje mít na zahradě soukromí, proto si vybírají neprůhledné ploty s vysokou odolností. Velmi zaměstnaní lidé zase nemají čas se o plot starat, ocení proto bezúdržbové oplocení, o které nemusí nijak zvlášť pečovat. A konečně je tu otázka designu. Těžko si pořídíte plot, který má sice dlouhou životnost a skvělé praktické vlastnosti, ale vůbec se nehodí k vašemu domu. Proto je důležité myslet také na estetickou stránku oplocení a s přihlédnutím ke vzhledu vybírat. Univerzálním řešením pro každého je betonový plot. Ten je vyroben z vysoce kvalitního betonu, který zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost plotu. Zároveň je však velmi variabilní.


Jak bude betonový plot vypadat?


Můžete si sami určit, jak bude betonový plot vysoký, jaký bude mít dekor i barvu. Volitelný je rovněž tvar zakončení plotu, můžete si zvolit rovný, zaoblený, s ozdobnou mřížkou nebo třeba netradiční s dřevěnými latěmi v libovolné barvě. Co se týká barevnosti plotu, máte na výběr hned několik barevných schémat. Mezi nejoblíbenější patří šedé betonové ploty, dále antracitové a pískově žluté.


K barvě si vyberte ještě dekor a máte váš betonový plot na míru. Krásně vypadají betonové ploty se vzorem štípaného kamene, elegantně působí také skládaný kámen nebo rovněž dekor cihliček. Betonové ploty splní veškeré vaše požadavky, uvidíte, že se k vašemu domu bude betonové oplocení skvěle hodit a že si jej v mžiku zamilujete.

Fotogalerie

ČASOPIS ZAHRÁDKÁŘ