Zahrada

Vyzkoušejte pozinkové květináče

Jistě to znáte. Máte svůj oblíbený květináč a chtěli byste se z něj těšit celý rok. Ale nelze ho použít do bytu a zároveň na zahradu. Co s tím? Zajímavým řešením jsou pozinkové květináče.

 

A čím jsou pozinkové květináče tak zvláštní, že mají téměř neomezené způsoby použití? Jednoznačně se jejich tajemství skrývá v použitém materiálu. Ocelový plech je totiž potažen vrstvou zinku, díky které nerezaví. Proto mu neškodí déšť, slunce ani mráz. Díky tomu ho lze umístit na zahradu nebo zimní terasu a bez nejmenších problémů z něj udělat venkovní květináč. Z tohoto materiálu lze také zakoupit krásné truhlíky.

 

Z pozinkového plechu se však také dělají interiérové květináče. Primárně kvůli čistému designu, který je dnes u květináčů velmi žádaný. Ale také díky tomu, že lze pozinkové květináče dovybavit vnitřní vložkou a utvořit tak z nich plnohodnotné samozavlažovací květináče. Pozinkové květináče existují v různých tvarových a barevných variantách, takže snadno naleznete vhodný květináč pro vaše záměry.

Fotogalerie

ČASOPIS ZAHRÁDKÁŘ